Polecam

Na tej stronie chciałbym napisać o osobach, które pomogły bądź pomagają mi w tworzeniu Chmielowisku, a także o piwnych inicjatywach, w których uczestniczę. Lista będzie się powiększać.

logo_browar_biz_small

Browar.biz – Piwny portal i forum, na którym udzielam się już od 2004 r. Kopalnia wiedzy na temat piwa i piwowarstwa, również domowego, a także największe polskojęzyczne kompendium recenzji piwnych. Od czasu do czasu na stronie głównej pojawiają się moje artykuły.

 

piwowar-pagePiwowar – Kwartalnik wydawany przez Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych. Zawiera porady piwowarskie, relacje z piwnych wydarzeń, opisy surowców i sprzętu oraz wiele innych przydatnych informacji. Oprócz tego, że na łamach pojawiają się moje artykuły i recenzje książkowe, przeprowadzam czasami redakcję językową tekstów innych autorów.

 

przekazmasowybannermyspPrzekaz Masowy – Projekt muzyczny Szymona, który jest świetnym specjalistą od SEO i bardzo mi pomaga w kwestiach pozycjonowania blogu. Ponadto jest zdolnym wokalistą i muzykiem, warto więc zerknąć na to, co proponuje: Facebook | YouTube.

 

teoria konfliktuTeoria Konfliktu – Drugi projekt muzyczny Szymona, tym razem dwuosobowy. Facebook i YouTube.

 

 

baner-chmielowisko-200KrzysztofNowak.com – Świetny fotograf zajmujący się fotografią produktową, reklamową, kulinarną i architektoniczną, projektowaniem graficznym i identyfikacją wizualną. Ceni dobre piwo i również ono trafia mu czasami przed obiektyw. Użycza mi przestrzeni serwerowej i zrobił zdjęcie widniejące w zakładce „O blogu

 

olbrachtJan Olbracht Browar Staromiejski – Toruński browar restauracyjny, w którym miałem okazję uwarzyć według własnej receptury pierwsze w Polsce komercyjne mild ale, a to nie koniec naszych wspólnych pomysłów!

Udostępnij
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *