O blogu

© KrzysztofNowak.com

Nazywam się Piotr Kucharski, ale w piwnym światku znany jestem również pod pseudonimem Twilight_Alehouse.

O piwie piszę już od 2004 r. Początkowo jedynie jako forumowicz Browar.biz, gdzie zacząłem zamieszczać niezbyt z początku profesjonalne recenzje piwne, które wraz ze zdobywaną przeze mnie wiedzą i doświadczeniem stawały się trochę porządniejsze. Parę lat później zadebiutowałem jako autor newsów na Browar.bizie oraz na Akademii Piwa. Wreszcie w 2011 r. dołączyłem do redakcji “Piwowara”, do którego piszę własne artykuły oraz redaguję teksty innych.

O własnym piwnym blogu zacząłem myśleć już dawno temu, ale wciąż coś stawało mi na przeszkodzie… Mam nadzieję, że gdy wreszcie zmobilizowałem się do założenia blogu, będę na nim pisać dość regularnie.

A o czym? O tym, co mnie cieszy i boli na polskiej piwnej scenie. O ciekawych piwach, które trafią mi w ręce. O kulturze piwnej en masse. O stylach i gatunkach piwnych. W skrócie, po prostu o wszystkim, co z piwem związane.

Na zdrowie!

 

32px-Cc-nc_white.svgWszystkie zamieszczone na blogu zdjęcia i teksty podlegają licencji Creative Commons CC-BY-NC (zezwala się na kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie i użytkowanie dzieła i wszelkich jego pochodnych pod warunkiem umieszczenia informacji o twórcy i tylko w celach niekomercyjnych).

Wszystkie zdjęcia i ilustracje, do których nie posiadam praw, mają podane źródła. Jeśli właściciel nie życzy sobie ich obecności na moim blogu, proszę o kontakt.

Udostępnij
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *